Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Remzie Osmani me një tjetër foto nga Turqia, duket me shumë stil

16:59 | 22 Maj 2019

Remzie Osmanin të tillë nuk jemi mësuar ta shohim.

Këngëtarja Remzie Osmani aktualisht ndodhet në Turqi dhe nga atje po publikon foto të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Ajo po mahnit ndjekësit e saj me stilin e veshjes dhe duke pasur parasysh profesionin, të veshur thjeshtë nuk jemi mësuar ta shohim shpesh.

Dje me një foto në Instagram e ka tërhequr vëmendjen e edhe sot njësoj./Lajmi.net/