Reagon Afërdita, ja çfarë thotë për bisedat e publikuara (Foto)

Afërdita Dreshaj ka reaguar menjëherë duke demantuar çdo gjë dhe duke thënë se bisedat janë të rreme.

ShowBiz

10/08/2015 14:52

Pak më parë Indeksonline ka postuar disa fotogarafi ku shihen disa biseda që thuhet të kenë qenë mes Afërditës dhe Agonit.

Afërdita Dreshaj ka reaguar menjëherë, duke thënë se këto janë thjesht trillime dhe biseda të trukuara dhe aspak të vërteta, transmeton Lajmi.net.

‘Bisedat’ mund t’i lexoni këtu ndërsa më poshtë lexoni se çfarë ka thënë Afërdita për këtë rast: