Reagimi i çuditshëm i Fabregasit

Mesfushori i Chelseas, Cesc Fabregas tregoi se di të nxehet, por edhe ftohet shumë shpejtë duke konfrontuar yllin e Evertonit, Kevin Mirallas, para se ta rikthejë buzëqeshjen.

Sport

30/08/2014 23:02

Shumica e futbollistëve do të hidhëroheshin shumë nëse një kundërshtar ua shkel dorën, por mesfushori i Chelseas, Cesc Fabregas duket se bën përjashtim.

Gjatë duelit në udhëtim te Everton, ish ylli i Barcelonës përfundoi në tokë, dhe më pas erdh Mirallas që ia shkeli dorën.

Por, edhe pse fillimisht u ngrit në këmbë në kërkim të konfrontimit të belgut, ai u ftoh menjëherë pasi që iu afrua mesfushorit të Evertonit.

Shikojeni reagimin e çuditshëm të tij.