Rama e Thaçi po darkojnë në prag të vizitës së sekretarit Kerry në Tiranë

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, nëpërmes llogarisë së tij në Twitter treguar se është duke darkuar me ministrin e Punëve të Jashtme të Kosovës, Hashim Thaçin.

Lajme

05/02/2016 23:22

Ai ka thënë se është në darkë vëllazërore me Thaçin për punët e vitit në rrugën e bashkëpunimit mes tyre dhe pranë vizitës në Tiranë të Sekretarit amerikan të Shtetit, John Kerry.

Sekretari Amerikan i Shtetit pritet ta vizitojë Tiranën më 14 shkurt.