Rabiot te Barcelona? Jo, shikojeni se ku po transferohet francezi

Adrien Rabiot i ka përfunduar bisedimet me PSG-në rreth kontratës.

Merkato

04/12/2018 10:08

Adrien Rabiot nuk do ta vazhdojë kontratën te PSG-ja, pasi dëshiron të largohet.

Mesfushori francez është bërë cak i shumë skuadrave, por është në dilemë se te cila të transferohet, përcjell “lajmi.net”.

Rabiot është duke u kërkuar nga Arsenal dhe Tottenham , ndërsa lojtari u ka hapur derën për bisedime.

Në garë për mesfushorin francez është edhe Barcelona, që aktualisht po i prinë garës.

PSG ka bërë me dije se skuadra që i dëshiron shërbimet e Rabiot, duhet të paguaj 15 milionë euro. /Lajmi.net/