Puthja pasionante e Loles dhe Dautit, me rastin e ditëlindjes së tij

Deputeti Daut Haradinaj sot feston ditëlindjen.

ShowBiz

06/04/2018 22:20

Në këtë ditë të veçantë, ai pranoi urime të shumta nga familjarët, miqtë dhe kolegët, shkruan lajmi.net.

Urimin më të veçantë me rastin e ditëlindjes së 40, Dauti e pranoi nga bashkëshortja e tij, Lola përmes rrjeteve sociale.

“Jam me fat që të kam, urime ditëlindjen gjeneral, të dua”, shkruan ajo mbi një fotografi  të Dautit.

Më pas, bashkëshortja e Dautit ka hedhur disa imazhe në rrjete sociale, nga festa e ditëlindjes në të cilat shihet duke i dhuruar puthje pasionante bashkëshortit. /Lajmi.net/

#myforeverlove

A post shared by Lola Haradinaj (@lolaharadinaj) on