Publikohet videoklipi i këngës “Mercy” nga Capital T, Moe Phoenix dhe Jumpa

Është publikuar me videoklip kënga "Mercy" nga Capital T, Moe Phoenix dhe Jumpa.

ShowBiz

01/06/2019 12:59

Capital T ka publikuar me videoklip këngën “Mercy”, e cila pritet të jetë ndër këngët hit, shkruan lajmi.net.

Reperi këndon pjesën e tij në gjuhën shqipe, madje në një moment përmend frazën “E ka pushtu krejt botën shqipja me dy krena”.

Ndërsa, dy reperët tjerë këndojnë në gjuhën gjermane, me referen në gjuhën franceze, ku përmendet fjala “Mercy”, që në shqip do të thotë faleminderit.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Mercy”, kënga më e re nga Capital T, Moe Phoenix dhe Jumpa. /Lajmi.net/

YouTube player