Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Publikohet video e rrallë e Adelina Berishës

11:57 | 17 Korrik 2019

Është publikuar një video e rallë e Adelinës.

Adelina Berisha karrierën muzikore e nisi shumë herët, shkruan lajmi.net.

Fillimisht me këngë për fëmijë e më pas për të rritur, emri i saj u lakua në botën e shoubizit sa u përket sukseseev të njëpanjëshme.

Me të njëjtin ritëm po vazhdon edhe sot dhe nuk e ka ndërmend të ndalet. Projektet muzikore që po i sjell Adelina po pëlqehen nga publiku akoma.

E derisa ajo po e shijkon këtë sukses në media po qarkullon një video nga fillimet e para të Adelinës.

Videoja është realizuar kur ajo ishte 2 vjeçe dhe qysh atëherë e ka pasur në qejf këndimin./Lajmi.net/