Publikohet trajleri i filmit “Fifty Shades Freed”, interesim i jashtëzakonshëm

Filmi "Fifty Shades" ka bërë xhiron e botës, duke llogaritur të ardhura të mëdha në arkat filmike.

ShowBiz

07/11/2017 12:33

Edhe pse ka marrë shumë kritika rreth realizimit të tij, “Fifty Shades” po vjen edhe me një tjetër pjesë, shkruan lajmi.net.

Dje është publikuar trajleri i filmit “Fifty Shades Freed” i cili do të jetë i fundit sipas njoftimit që është bërë edhe në kanalin YouTube.

Ky film pritet të lansohet si premierë për të ashtuquajturën “Dita e të dashuruarve” apo “Shën Valentini”.

Edhe këtë herë, protagonistët kryesorë janë Dakota Johnson dhe Jarmie Dornan, të cilët vijnë në rolet e Anastasias dhe Christianit.

Përkundër gjithë kritikave, interesimi në lidhje me këtë film shihet bazuar në klikimet që ka marrë videoja paralajmëruese e filmit, e cila në më pak se 24 orë ka grumbulluar afro 9 milionë klikime. /Lajmi.net/

YouTube player