Publikohet kënga “Smile” nga Keepman dhe Young Zerka

Keepman dhe Young Zerka e kanë publikuar projektin e ri muzikor.

ShowBiz

03/12/2018 18:48

‘’Smile’’ titullohet kënga e re në të cilën Keepman dhe Young Zerka kanë ardhur në bashkëpunim, shkruan lajmi.net.

Ky projekt muzikor vjen edhe me videoklip. Kënga është realizim i Kollaps Music, ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka bërë Niza.

‘’Smile’ u mirëprit nga publiku./Lajmi.net/

YouTube player