Publikohen fotografi të serive të BMW 7 2020 – Lajmi.net
Publikohen fotografi të serive të BMW 7 2020
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 16:42, 10 January 2019
Gjatë ditëve të fundit, fotografi të serive të BMW të vitit 2020 janë publikuar në rrjetet sociale.

Me sa duket, fotografitë vijnë nga konfiguruesi zyrtar i BMW në internet, transmeton lajmi.net.

Dikush me qasje në sistemin e kompanisë të prodhimit të makinave shkarkoi fotografitë dhe i liroi më pas në rrjetet sociale.

Tri fotografi të tjera të tri serive të reja të modelit 7 janë shfaqur edhe në llogarinë zyrtare të BMW-së në Instagram, të cilat i kemi postuar më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO