PSV bënë befasinë (VIDEO)

PSV Eindhoven e ka rikthyer rezultatin ndaj Manchester United.

Sport

15/09/2015 22:51

PSV e ka mposhtur Manchester Unitedin me rezultat 2:1.

United kaloi në epërsi me golin e Depay në minutën e 41, mirëpo golat nga Moreno në minutën e 45+2 dhe Narsingh në të 57 ia dhuruan fitoren holandezëve.

United në këtë takim mbeti pa Luke Shaë që e theu këmbën në pjesën e parë

YouTube player