Probleme për Sterling

Raheem Sterling vazhdon të ketë probleme me tifozët pas largimit nga Liverpooli drejt Manchester Cityt.

Sport

10/08/2015 11:55

Mesufshori ofanziv anglez së fundmi e ka gjetur veturën e tij të tipit Mercedes të shkatërruar në një rrugë në Londër.

Megjithatë agjenti i lojtarit thotë se ai ia kishte lënë veturën një shoku të tij dhe nuk ishte në Londër, por duke u stërvitur në Mercedes.

Në veturën e Sterling janë gjetur edhe disa bombola gazi.