Prapaskena nga filmi ‘Titanic’, ja si u përmbys anija (Video)

Ndoshta të gjithë e kemi parë disa herë filmin ‘Titanic’, i bazuar në ngjarje të vërtetë.

ShowBiz

31/01/2016 22:00

‘Titanic’ është një ndër filmat më të suksesshëm të të gjitha kohërave në të gjitha aspektet, duke arritur të marrë 14 nominime dhe të shpërblehet me 11 çmime Oscar, përfshirë edhe atë për filmin më të mirë të vitit dhe James Cameron që është shpallur si regjisori më i mirë.

‘Titanic’ poashtu ka qëndruar për një kohë të gjatë në vendin e parë si filmi që ka mbledhur më shumë të holla.

Në videon më poshtë, mund të shihni një moment nga prapaskenat e përmbysjes së anijes.