Pranë postimeve ku shfaqet joshëse, Enca ka për të ju thënë diçka fansave

Enca Haxhia ka provokuar rëndë ndjekësit e saj.

ShowBiz

09/06/2020 21:21

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, nesër e publikon projektin e saj më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Ku mete”, titullohet kënga e cila pritet të vijë e realizuar edhe me videoklip.

Enca ka kohë që po publikon sekuenca nga xhirimet e klipit dhe duket tejet provokative edhe në dy postimet e fundit.

Me videon ku tregon gjoksin ajo ka marrë gjithë vëmendjen, mirëpo njësoj ka ndodhur edhe me foton ku tregon të pasmet.

“Neser nje mini-film me nje super kenge ? #kumete”, ka shkruar ajo./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBOamP3HMpF/

https://www.instagram.com/p/CBNrZ5OgoGw/