Të Infektuar: 1047

Të Shëruar: 794

Të Vdekur: 30

Pozicioni seksual i çuditshëm premton një botë kënaqësie

19:41 | 16 Maj 2020

Po kërkoni një pozicion seksi i cili funksionon në fleksibilitetin dhe forcën tuaj?

Pas një kohe, duke bërë të njëjtat pozicione seksuale mund të mërziteni, transmeton lajmi.net.

Pra, mos u bëni zakon që ta mbani të thjeshtë nën çarçafë sepse kjo do të lodhet për ju të dy. Për pozicionin e kësaj jave seksi, Ann Summers ka lëvizjen e përsosur që do të funksionojë në fleksibilitetin dhe forcën tuaj.

Teknika e Përkuljes është një veprim atletik por me pak praktikë, ia vlen mirë, shkruan Daily Star. Dhe jo vetëm që premton një botë kënaqësie, por është lëvizja përfundimtare për të garantuar një stimulim të madh oral.

Filloni duke e futur veten në një pozicion të dorës me këmbët tuaja kundër murit. Nga këtu, partneri juaj do të ketë qasje të madhe nga një kënd paksa i ndryshëm.

Tani gjithçka që duhet të bëjnë është të përkulemi, është kaq e thjeshtë. /Lajmi.net/