Postimi i fundit i Afronës ngre dyshimet për një lidhje të re dashurie

Para disa kohësh në media u aludua se këngëtari Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika, i kanë dhënë fund martesës së tyre. Këto raportime para disa muajsh i konfirmoi vet Blero me anë të një shkrimi të gjatë, shkruan lajmi.net. Mirëpo modelja nuk reagoi aspak lidhur me këtë. E postimi i fundit i Afronës ngriti…

ShowBiz

24/11/2022 21:12

Para disa kohësh në media u aludua se këngëtari Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika, i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Këto raportime para disa muajsh i konfirmoi vet Blero me anë të një shkrimi të gjatë, shkruan lajmi.net.

Mirëpo modelja nuk reagoi aspak lidhur me këtë.

E postimi i fundit i Afronës ngriti dyshimet për një lidhje të re të saj.

Ajo sonte në “InstaStory” publikoi një foto nga një dark ku shihet dora e një mashkulli.

“Urime ditëlindjen J”, shkroi ajo sipër fotos.

Në anën tjetër Blero së fundmi publikoi foto krah një vajze misterioze ku shiheshin mjaft të afërt. /Lajmi.net/

Blero publikon foto krah vajzës misterioze