Policia po interviston Tigrin e Plisave

Lideri i grupit të tifozëve të Prishtinës “Plisat”, Albert Kastrati i njohur me nofkën Tigri, për momentin është duke u intervistuar nga Policia e Kosovës për shkak të sulmit të grupit që ai drejton në NLB dhe IPKO.

Lajme

18/06/2015 18:20

Kështu ka bërë të ditur vetë Albert Kastrati, për Kosovapress i cili shtoi se aksionet do të vazhdojnë deri në lirimin e Ramush Haradinajt.