Plot ritëm nga Adriani dhe Lindoni (Video)

Këngëtari Adrian Gaxha dhe Lindon Berisha kanë finalizuar projektin e tyre të përbashkët.

ShowBiz

12/06/2015 08:58

Kënga e dyshes e cila titullohet “Kalle” do të vijë e realizuar me videoklip,realizimi i të cilit tashmë ka përfunduar.

Ky videoklip do të publikohet të shtunën dhe deri atëherë artistët kanë publikuar trilerin e tij.

Në ato pak sekonda,kënga duket të jetë plot ritëm duke premtuar një hit verorë.(Lajmi.net)

YouTube player