Plas ‘sherri’, Mentor Haziri ia kthen Fifit: Një amatere po merret me mua

20:10 | 15 Mars 2019

Mentor Haziri i ka kthyer përgjigje Fifit pas reagimit të saj me disa postime në Instagram.

Mentor Haziri në një intervistë për “Mirage”, ka folur për performancën e Fifit dhe Mc Kreshës në “Kënga Magjike”, shkruan lajmi.net.

Këngëtari në intervistën e tij dhënë për “Mirage” ka treguar arsyen përse vlerësoi me katër pikë në “Kënga Magjike” Fifin dhe Mc Kreshën.

Pasi ai vlerësoi se performanca e tgyre ishte e dobët, Fifi ka reaguar përmes disa postimeve në Instagram.

E pas saj, Mentori i është përgjigjur me “NJI AMATERE  OSHT KA MERRET ME MUE,  O ZOT. NDIHME, NDIHME, NDIHME”. /Lajmi.net/