Pique tradhtoi Shakiran me nënën e Gavit, shokut të skuadrës?

Një histori që ngjason me një telenovelë ka filluar të bëjë bujë nëpër rrjetet sociale.

ShowBiz

02/06/2022 13:18

Mediat botërore sot kanë raportuar për një çarje në raportin Gerard Pique – Shakira. Arsyeja për këtë thuhet të jetë tradhtia.

Pique thuhet të ketë tradhtuar Shakiran. Por, pjesa më interesante bëhet pas lajmeve që qarkullojnë nëpër ‘Twitter’.

Spekulime të shumta tashmë thonë se Pique ka tradhtuar Shakiran me nënën e Gavit, shokut të tij të skuadrës, përcjell lajmi.net.

Pablo Gavi është 17 vjeçar dhe luan me Barcelonën tash e dy sezone.

Nënën e Gavit mund ta shihni në fotografinë më poshtë (qëndron në të djathtën e lojtarit). /Lajmi.net/