Pesë golat e Agueros ndaj Newcastle (VIDEO)

Sergio Aguero ka shënuar pesë gola në fitoren e Manchester City ndaj Newcastle United. Argjentinasi shënoi në minutat 42, 49, 50, 60 dhe 62. City fitoi 6:1 për t’u rikthyer sërish në pozitën e parë, të paktën deri nesër kur luan Manchester United.

Sport

03/10/2015 18:14

YouTube player