Përplasje mes Azemit dhe Blerandos, Alba “mollë sherri”

Azemi është një nga banorët e shtëpisë së Big Brother Vip Kosova i cili ka prishur raportet me djemtë e shtëpisë. Këto raporte me djemtë e shtëpisë kanë ardhur si pasojë e xhelozisë së tij për Albën, vajzën që ia ka marrë zemrën. Blerando ka thënë në një moment se dëshiron ta njoh Albën e…

ShowBiz

20/11/2023 23:40

Azemi është një nga banorët e shtëpisë së Big Brother Vip Kosova i cili ka prishur raportet me djemtë e shtëpisë.

Këto raporte me djemtë e shtëpisë kanë ardhur si pasojë e xhelozisë së tij për Albën, vajzën që ia ka marrë zemrën.

Blerando ka thënë në një moment se dëshiron ta njoh Albën e si duket kjo e ka acaruar Azemin, shkruan lajmi.net.

Azemi ka krijuar një debat të ashpër me Blerandon si pasojë e kësaj deklarate të tij.

Ndonëse Azemi po krijon debate me të gjithë shkaku i Albës, ajo vazhdon ti thotë që e ka shok.  /Lajmi.net/ 

YouTube player