​Përfundon takimi, Escobar nuk deklarohet për media

Ka përfunduar takimi mes presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani dhe emisarit special amerikan për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar. Pas takimit rreth dy orësh, Escobar nuk pranoi të flasë për mediat. I njëjti mbrëmjen e sotme do të takojë edhe krerët e partive opozitare në Kosovë.

Lajme

23/08/2022 18:42

Ka përfunduar takimi mes presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani dhe emisarit special amerikan për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar.

Pas takimit rreth dy orësh, Escobar nuk pranoi të flasë për mediat.

I njëjti mbrëmjen e sotme do të takojë edhe krerët e partive opozitare në Kosovë.