Përfundon pjesa e parë: Liverpool avancon 1-0 ndaj Newcastle

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit në mes të Neëcastle dhe Liverpool, e vlefshme për xhiron e 35-të të Premier League.

Sport

30/04/2022 14:28

Liverpooli është duke avancuar falë golit të Naby Keitas në minutën e 19’ të takimit, transmeton lajmi.net.

Mesfushori dribloi pothuaje tërë mbrojtjen e vendasve për ta çuar topin në fundin e rrjetës, transmeton lajmi.net.

Në anën tjetër, “The Magpies” arritën të shënonin një gol por që u ndal për pozicion jashtë loje.

Më poshtë gjeni golin e shënuar nga Naby Keita. /Lajmi.net/

Goli këtu