“Për Halloween rri si vetja se mjaft na frikëson”, Luana i kthen përgjigje epike ndjekësit

Luana mori përgjigjen e papritur nga ndjekësit.

ShowBiz

28/10/2020 14:49

Luana Vjollca është njëra ndër moderatoret më të njohura shqiptare, e cila punon shumë për projektet e saja, shkruan lajmi.net.

Së fundi, moderatorja ishte kureshtare të merrte mendimet e ndjekësve rreth asaj se si cili personazh dëshirojnë ta shohin për Halloween.

Ajo mori shumë opsione nga fansat, por një prej tyre i tha se nuk ka nevojë të ndryshojë ngase kështu si është i frikëson të gjithë.

“Rri qysh je moj boll na tut qishtu”, i shkruan ndjekësi, ndërsa Luana e mori me sportivitet dhe ia kthen “U qyqaaa”. /Lajmi.net/