Pas shtatzanisë: Kiara qenka rikthyer në super formë

Kiara Tito e lindi rreth nje muaj me pare vajzën e saj, te cilen e pagezuan me emrin Luna Mari Ejlli. Moderatorja nuk ka dashur të humbasë kohë, por menjëherë pas shtatzënisë ka nisur perpjekjet per ta rikthyer në top formë fizikun e saj, dhe ia ka dale! Ajo ka postuar një fotografi në Instagram…

ShowBiz

10/06/2024 22:07

Kiara Tito e lindi rreth nje muaj me pare vajzën e saj, te cilen e pagezuan me emrin Luna Mari Ejlli.

Moderatorja nuk ka dashur të humbasë kohë, por menjëherë pas shtatzënisë ka nisur perpjekjet per ta rikthyer në top formë fizikun e saj, dhe ia ka dale!

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram në  plazh bashkë  me vajzen ku duket perfekt.

Kiara dhe Luizi u bene prinder ne fund te prillit.

Dyshja u lidhën në Big Brother Albania VIP dhe vijuan bashkëjetesën edhe pasi dolën nga spektakli duke krijuar tashmë familjen e tyre.

Së fundi, çifti njoftuan se do të vendosen në shtepinë e re në kryeqytet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)