Pas publikimit të këngës së re të Skivit, ja çfarë bën ky anëtar i “BabaStars” – Lajmi.net
Pas publikimit të këngës së re të Skivit, ja çfarë bën ky anëtar i “BabaStars”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:13, 12 January 2019
Skivi ka publikuar këngën e tij të parë, pas lajmit për largim nga "BabaStars".

Skivi ka publikuar këngën “Intro”, në të gjitha platformat muzikore, përveç në YouTube, shkruan lajmi.net.

Reperi ka marrë përkrahje nga fansat për këtë projekt, por atë e mbështeti edhe një nga anëtarët e “BabaStars”.

Bëhet fjalë për reperin Agon Amiga, i cili e ka shpërndarë këtë këngë në InstaStory.

Për ndryshe, Agon Amiga përveç këtij projekti, ka paralajmëruar edhe disa këngë të reja si dhe formimin e një labeli të ri. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO