Pas mbarimit të BBVA, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, i ka dhënë së fundmi vetes disa ditë të mira pushimi. E pas një pune të lodhshme për muaj të tërë duket se ka ardhur koha për pushime dhe për këtë, moderatorja ka zgjedhur një prej destinacioneve më luksoze. Ajo bashkë me burrin dhe fëmijët e saj janë duke…

ShowBiz

03/06/2023 22:29

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, i ka dhënë së fundmi vetes disa ditë të mira pushimi.

E pas një pune të lodhshme për muaj të tërë duket se ka ardhur koha për pushime dhe për këtë, moderatorja ka zgjedhur një prej destinacioneve më luksoze.

Ajo bashkë me burrin dhe fëmijët e saj janë duke shijuar aktualisht pushimet në ishullin Santorini të Greqisë.

Nga imazhet, duket se prezantuesja e Top Channel po shijon çaste të bukura dhe relaksi.