Pas kritikave për format e saj trupore, Arta Nitaj shfaqet në formën më të mirë në veshje sportive

Modelja shqiptare, gjithmonë është përfolur për format e saj perfekte.Arta Nitaj është mjaft aktive në rrjetet sociale.

ShowBiz

13/06/2022 23:11

Arta Nitaj është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku edhe shfaq shumë shpesh pamje të trupit të saj, shkruan lajmi.net.

Të shumta janë edhe postimet e saj nga palestra, atje ku edhe ushtron tepër shumë.

Arta njihet edhe për linjat tërheqëse të trupit, të cilat nuk heziton t’i ekspozon pothuajse në secilën paraqitje.

Atraktive është shfaqur, Arta edhe në një video të re ku duket tejet bukur teksa në fokus janë format e saj të trupit.

Kjo video vjen pas kritikave të fundit ku trupi i saj nuk dukej siç shfaqet në ‘Instagram’, në videoklipin e Dafina Zeqirit dhe Kidës./Lajmi.net/