Pas Irina Shayk, një tjetër supermodele merr poza erotike! (Foto/Video)

Eshtë padyshim një nga kalendarët më seksi që është bërë ndonjëherë.

ShowBiz

04/12/2016 20:06

Dhe video “Love” e radhës, pas asaj të Irina Shayk që na la të gjithëve pa fjalë me videon erotike të “poçarisë”, i përket supermodeles Ireland Baldwin.

Bukuroshja zhvishet plotësisht në pjesën e sipërme të saj, duke qëndruar vetëm me mbathje në atë që është një peisazh për të kënaqur sytë.
Seria e përvitshme e videove përvëluese është në ditën e saj të katërt, në të cilën bukuroshja 21 vjeçare u shfaq në plazh për setin filmik shumë provokues. Të presim çfarë do na ofrojnë ditët e tjera. /intv,al/