Pas eliminimit, Iliri e injoron totalisht Eltionin nuk del ta përshëndesë

Eltion Merja u eliminua sonte nga shtëpia.

ShowBiz

14/01/2022 23:52

Ndërkohë, të gjithë banorët e përcjellën deri tek dera përveç Ilirit, shkruan lajmi.net.

Ai zgjodhi të qëndroi ulur në dhomën e ndenjës duke mos u ngritur që ta përshëndet.

Theksojmë se, Iliri me Eltionin kishin një debat të ashpër ku e gjitha ndodhi si shkak i një ngjarje që kishte ndodhur para shumë viteve.

Sipas Eltionit, Iliri kishte qenë ai që nuk e kishte zgjedhur si një nga balerinët e pëlqyer në një spektakël të vallëzimit 11 vite më parë dhe kjo gjë i ka mbetur në kokë Eltionit i cili ia tha në sy Ilirit teksa situata edhe u tensionua mes dyshes.

Megjithatë, mbase edhe kjo ndikoi që të eliminohet sonte./Lajmi.net/