Parashikimi i motit për nesër

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të luhaten prej 11 deri në 13°C. Ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 28°C. Era do të fryjë kryesisht nga drejtimi i juglindjes, e cila në momente të caktuara pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-42 km/h!

Lajme

04/06/2023 23:33

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 11 deri në 13°C.

Ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 28°C.

Era do të fryjë kryesisht nga drejtimi i juglindjes, e cila në momente të caktuara pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-42 km/h!