Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Pamela provokon me pozën mbi tavolinë

9:32 | 3 Qershor 2020

Foto: Instagram

Pamela Anderson provokoi me imazhin ku shihet e veshur me ‘bodysuit’.

Pamela Anderson është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen asnjëherë fotografitë tejet provokuese, shkruan lajmi.net.

Në setin e ri, modelja kishte vendosur një paruke të kuqe në kokë, ndërsa ishte veshur me ‘bodysuit’ me ngjyrë të zezë.

Ajo mori pozë joshëse mbi tavolinë, teksa vuri në pah këmbët seksi dhe gjoksin në foton që e ndau me fansat e shumtë të saj.

Pamela komentohet shumë edhe për jetën private, martesa e saj e fundit me Jon Peters që zgjati vetëm 12 ditë, u bë top-temë në shtypin rozë.

Aktualisht ajo nuk përflitet për ndonjë lidhje të re, por të shumta janë statuset që ajo bën për dashurinë. /Lajmi.net/