Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Pamela Anderson gati nudo në revistën “Playboy”

23:57 | 14 Nentor 2019

Pamela nuk i ndalon imazhet provokuese.

Pamela Anderson nuk di të ndalur, përkundër moshës që ka ajo paraqitet shumë provokuese, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Pamela ka postuar një foto në të cilën shfaqet gati lakuriq në kopertinën e një numri të revistës “Playboy”.Teksa ishte e ulur, modelja kishte veshur vetëm të brendshme në pjesën e poshtme dhe një palë sandale.

Ndërsa, sipër ajo ishte tërësisht e zhveshur kurse gjoksin e mbuloi me anë të këmbëve. /Lajmi.net/