Palestra me ndikim të madh te Morena Taraku! Shikoni sa i janë bërë vithet

Modelja Morena Taraku është shumë aktive në rrjet sociale por po aq aktive është edhe në formësimin e linjave trupore.

ShowBiz

02/04/2018 17:57

Ajo, ka kohë që po ushtron në palestër dhe po ia del shumë mbarë që t’ua japë formën e dëshiruar disa pjesëve të trupit, sidomos vitheve, shkruan lajmi.net

Ani pse shpesh herë kritikohet për përdorim të fotoshopit, imazhet që ajo publikon janë shumë të pëlqyera nga fansat.

Në një të fundit duket super seksi./Lajmi.net/