Pajtohen Vivi e Getinjo, kapen mat në Ferizaj

Vivien dhe Getinjo kishin krijuar lidhjen brenda shtëpisë së “BBVA”. Lidhje kjo e vazhduar edhe jashtë por jo për një kohë të gjatë, shkruan lajmi.net. Duket se kjo ka ndryshuar kohëve të fundit. Indeksonline ka siguruar një video ku dyshja shihen qe ditën e sotme e kanë kaluar bashkë në një lokal në Ferizaj. Duket se…

ShowBiz

30/05/2023 17:38

Vivien dhe Getinjo kishin krijuar lidhjen brenda shtëpisë së “BBVA”.

Lidhje kjo e vazhduar edhe jashtë por jo për një kohë të gjatë, shkruan lajmi.net.

Duket se kjo ka ndryshuar kohëve të fundit.

Indeksonline ka siguruar një video ku dyshja shihen qe ditën e sotme e kanë kaluar bashkë në një lokal në Ferizaj.

Duket se çifti kanë rregulluar raportet e tyre, dhe dashuria ka gjetur rrugën e drejtë./Lajmi.net/