Pa reçipeta e me xhinse të zbërthyera, Tayna paralajmëron diçka të re

Tayna publikoi një fotografi tejet joshëse.

ShowBiz

10/10/2019 18:14

Tayna ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën dukej shumë atraktive, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte veshur bluzën e famshme që e kemi parë në trupin e shumë personazheve të njohura publike si dhe një palë xhinse.

Bluza pa reçipeta ia thekson gjoksin asaj, ndërsa me xhinse të zbërthyera dukej shumë provokuese.

“M’thirri n’darke e ju doka si darke,uh lala?”, ka shkruar reperja, e që duhet të jetë varg i projektit të saj të ri. /Lajmi.net/