Osmani i “Stupcave” dhe Blerta Deliu-Kodra e nisin fundjavën në Gërmi

Osman Azemi dhe Blerta Deliu-Kodra e nisën fundjavën duke vrapuar në Gërmi.

ShowBiz

24/10/2020 11:47

Aktori Osman Azemi dhe deputetja e PDK-së, Blerta Deliu-Kodra, kanë raporte të mira mes vete, shkruan lajmi.net.

Mëngjesin e të shtunës, dyshja e nisën duke vrapuar në Gërmi, gjë të cilën e kanë edhe thuajse si rutinë të dy.

Ishte Osmani ai i cili publikoi disa fotografi në rrjete sociale, ku shfaqet pranë Blertës dhe mikeshave të tyre.

“Vrap për një jetë të shëndetshme”, është mbishkrimi që ai ua la këtyre fotografive. /Lajmi.net/