Oriola më e ‘zjarrtë’ se kurrë: Duaje veten dhe gjithmonë ndiq zemrën tënde

21:09 | 14 Gusht 2019

Oriola Marashi ka ‘goditur’ sërish në shenjë.

Oriola Marashi i ka ndarë me ndjekësit dy foto nga fotosesioni i saj i fundit, shkruan lajmi.net.

Modelja joshëse i ka treguar vithet derisa ngjyra e trupit që e ka marrë nga pushimet po bie gjithashtu në sy.

View this post on Instagram

Love yourself first and always follow your heart ❤️

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Pranë postimit ajo nuk ka harruar t’i këshilloj ndjekësit që ta duan veten dhe ta ndjekin gjithmonë zemrën e tyre.

“Duaje veten dhe gjithmonë ndiq zemrën tënde”, ka shkruar modelja./Lajmi.net/