Olta kujton linjat që kishte para shtatzënisë, në foto me bluzën pa reçipeta

Olta provokoi me paraqitjen e fundit.

ShowBiz

04/06/2020 17:35

Olta Gixhari është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat së fundi po sjell fotografi me barkun e rrumbullakosur, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një fotografi të vjetër e veshur me xhinse dhe një bluzë me dekolte të hapur, e cila ia vinte në pah gjoksin.

“Fjala qe kam perdorur zero keto muaj : Bel ,beli,per belin, te beli ,puuu ca beli ?”, ka shkruar aktorja.

Për ndryshe, Olta është në muajt e fundit të shtatzënisë, ndërsa shpreher e lumtur pranë partnerit. /Lajmi.net/ 

https://www.instagram.com/p/CBBG7znn8i9/