Të Infektuar: 4931

Të Shëruar: 2267

Të Vdekur: 102

Nuk përmbahet Adriana Lima, komplet nudo para pasqyrës (FOTO)

9:41 | 24 Shtator 2016

Adriana Lima

Supermodelja Adriana Lima, vazhdon të jetë njëra ndër modelet më seksi.

Për të dëshmuar këtë epitet, ajo ka publikuar një fotografi, në të cilën është shfaqur krejtësisht e zhveshur.

Ajo çfarë bie në sy, janë linjat përfekte të modeles, të cilat ajo nuk heziton ti shfaqë kohë pas kohe.

Me të publikuar fotografinë, fansat e modeles kanë vërshuar me pëlqime dhe komente të shumta pozitive në adresë të saj.

Adriana Lima është njëra prej modeleve më të kërkuara të linjës së “Victoria Secret”, ku ka marrë pjesë në më shumë se 15 spektakle të kësaj marke.image