“Nuk më ftoi në fejesën e djalit”, Remzia ka për t’i thënë diçka Mihrije Brahës

Para disa ditësh, këngëtarja Mihrije Braha, fejoi djalin e saj, Platorin

ShowBiz

10/06/2022 21:38

Fytyra të shumta publike morën pjesë në fejesën e djalit të këngëtares, shkruan lajmi.net

Mirëpo, ajo çfarë morri vëmendje është se në këtë aheng nuk morri pjesë këngëtarja Remzie Osmani.

Për “Mirage”, Osmani, ka treguar se pse nuk ishte në fejesën e Platorit.

Përveç kësaj, ajo pati edhe disa fjalë për Mihrijen.

Se çfarë pati Remzie për ti thënë Mihrijes dhe si e priti ajo mos-ftesën këtë e kuptoni në materialin më poshtë:

YouTube player