Nuk i keni parë më herët: Makinat e Mercedes-it që do iu lënë “gojëhapur”

Marka e makinave Mercedes-Benz është sinonim me klasën, luksin dhe hijeshinë e përhershme.

Auto & Tek

01/01/2019 18:03

Për një numër të madh njerëzish, është baza përfekte për të ndërtuar një makinë “bishë”, transmeton lajmi.net.

Me këtë gjë në mendje, “Car Buzz” vendosi të përzgjedhte projektet më të bukura të automjeteve Mercedes.

Ndiqini ato më poshtë. /Lajmi.net/