Nuk e keni parë as në ëndërr, kjo është bisha që po çmend botën – Lajmi.net
Nuk e keni parë as në ëndërr, kjo është bisha që po çmend botën
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 8:54, 27 March 2018
Kjo super makinë është më e shtrenjta në botë dhe jo çdo kush mund ta ketë atë.

 

Kjo pasi makina kushton pothuajse 2 milionë dollarë.

Vetëm 10 modele “Karlmann Kings” do të ndërtohen sipas prodhuesit kinez të kësaj makinetë zezë, që i ngjan shumë mjetit që shohim nëpër filmat e Batmanit.

Brendësia e kësaj makine të tërheq vëmendjen me sediljet luksoze, një kompjuter për të luajtur video-lojra dhe një frigorifer për shampanjën.

Shumë nga gjërat brenda kësaj makine, si aspiratori, sediljet, televizori dhe dritat, kontrollohen me anë të një aplikacioni shkruan tema.

Kjo super makinë arrin një shpejtësi maksimale deri 140 km/h.

Për detaje hidhini një sy galerisë së më poshtë virtuale dhe njihuni me këtë “bishë” të rrugës.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO