Nuk do ta besoni se si duket Liam Neeson tani (Foto)

Aktori i filmave 'Taken' ka ndryshuar as shumë sa që dyshohet se mund të ketë ndonjë sëmundje.

ShowBiz

16/09/2015 11:08

Aktori 63 vjeçar, Liam Neeson duket se ka humbur shumë peshë pasi është parë me flokë të thinjur dhe me shumë më pak kilogramë.

Për aktorin e filmave aksion, pas këtyre pamjeve madje po dyshohet se mund të ketë ndonjë problem dhe se ndonjë sëmundje mund të ketë shkaktuar këtë ndryshim, transmeton lajmi.net.

Kohëve të fundit është folur shumë për shëndit e tij, e megjithëse përfaqësuesit kanë treguar se ai është më i shëndetshëm se kurrë dhe se në shtator do të fillojë me xhirimet e filmit të ri, dyshimet vazhdojnë të mbeten./Lajmi.net

Barely recognisable: Liam Neeson cut a more fragile figure than his fans are used to seeing on the big screen as he stepped out for lunch in New York's Upper West Side on Monday Under wraps: The 63-year-old Taken star looked gaunt as he strolled to the Atlantic Grill eatery for lunch Capping it off: The actor wore a distressed cap and black rimmed spectacles which also added to his different look Shock: He first shocked fans in August when he appeared to have lost weight, sparking concerns for his health