Nora Istrefi si lë vend imagjinatës me pozën në bikini teksa thotë se po i mungojnë pushimet

17:37 | 22 Tetor 2021

Foto: Instagram

Këngëtarja ka shkruar se po i mungon vera.

Nora Istrefi, ndau një imazh në storien e saj në Instagram e veshur vetëm në bikini, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shihet se ka qenë në pushime dhe ka shkruar se po i mungojnë ato.

Nora duket e mrekullueshme me bikini teksa i ka shtuar dukjes një palë syze dhe vathë.

Ndryshe, Nora Istrefi po shihet aktive me postime në rrjete sociale./Lajmi.net/