Të Infektuar: 17.591

Të Shëruar: 14.979

Të Vdekur: 659

Noizy ka vetëm një kusht për publikimin e bashkëpunimit të ri ndërkombëtar

17:04 | 19 Shtator 2020

Foto: Instagram

Fansat e Noizyt duhet ta plotësojnë një kusht të tij, për publikimin e këngës së re.

Noizy po rikthehet me projekt të ri muzkor dhe për këtë kërkon nga fansat që t’ia plotësojnë një kusht, shkruan lajmi.net.

Reperi ka publikuar një video të shkurtër, përmes së cilës zbuloi disa sekuenca të kësaj kënge, e cila do të jetë bashkëpunim.

“50 mijë komente për  •BANDO DIARIES REMIX•”, ka shkruar ai sipër videos që e postoi në Instagram.

View this post on Instagram

50k Comments për •BANDO DIARIES REMIX•

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

Këtë projekt, Noizy do ta sjell në bashkëpunim me One four, Kekra dhe Divine, të shoqëruar edhe me videoklip.

Kujtojmë se ky projekt pason këngën “Puerto Rico”, të cilën Noizy e solli në duet me reperin S4MM. /Lajmi.net/