Noizy dhe Mato Lale publikojnë duetin “Adrenalinë”

Noizy solli bashkëpunimin e ri.

ShowBiz

05/06/2020 17:36

Reperi i njohur shqiptar Noizy ka bashkuar forcat me Mato Lalen për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga e re e dyshes titullohet “Adrenalinë”, ndërsa për mix/masterin e saj u kujdes Marenglen Boja.

Këtij projekti, Noizy dhe Mato Lale ia shoqëruan edhe videoklipin, i cili është punuar nga Endi Hoxha dhe Fatlum Nerguti.

Më poshtv mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga Noizy dhe Mato Lale me titull “Adrenalinë”. /Lajmi.net/

YouTube player