Një tjetër shqiptare e nominuar në “NRJ Music Awards”

Suksesi i artistëve shqiptarë në arenën ndërkombëtar nuk ndalet.

ShowBiz

31/10/2020 14:08

Këngëtarja Ava Max ka bërë të ditur se është nominuar në dy kategori në “NRJ Music Awards”, shkruan lajmi.net.

Me anë të një postimi, ajo njoftoi se u nominua në kategoritë “Artistja më e mirë ndërkombëtare” dhe “Kënga më e mirë ndërkombëtare “Kings & Queens”.

Ajo u shpreh e lumtur që u nominua në këtë event, ndërsa shtoi linkun se ku mund të votohet për të.

Ndryshe, përveç Ava Maxit, edhe DJ Regard u nominua në kategorinë “DJ më i mirë i vitit”. /Lajmi.net/